Parkowisko w Parku Św. Barbary w Gdańsku 16.09.2018

Dnia 16 września  2018 roku wraz z naszym siostrzanym projektem dot. raka szyjki macicy oraz pozostałymi pracownikami Spółki COPERNICUS PL Sp. z o.o. uczestniczyliśmy w Parkowisku.

 

Tym razem Parkowisko odbywało się w Parku Św. Barbary w Gdańsku. Była to już przedostatnia edycja tego wydarzenia w tym roku.

 

Parkowisko to rodzinny projekt, w ramach którego dzieci, rodzice, seniorzy oraz przyjaciele, artyści, muzycy, ludzie z pasją i głowami pełnymi pomysłów dzielili się pozytywną energią, wymieniali doświadczeniami i wspólnie się bawili.

 

To spotkanie rodzin z rodzinami i integracja pokoleń oraz wymiana doświadczeń międzypokoleniowych. Można było zjeść śniadanie na trawie, posłuchać muzyki, potańczyć, pograć i się pobawić.

 

Przy okazji można też było zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z naszego punktu informacyjno-edukacyjnego, na którym nasi edukatorzy informowali o projekcie  „Profilaktyka raka jelita grubego szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców województwa pomorskiego” oraz zachęcali do wykonywania badań kolonoskopowych.

 

Więcej informacji na stronie http://parkowisko.pl/.

 

DSC 20